Πέμπτη, 15 Αυγούστου, 2019

Εκλογές 26ης Μαΐου: Τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών στα εκλογικά τμήματα της Άνδρου

EKLOGES

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μελών που θα απαρτίζουν τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων στην Άνδρο,  στις εκλογές της 26ης Μαΐου.

1Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

2. ΑΛΑΦΡΑΓΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

4. ΑΝΔΡΕΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

2. ΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

3. ΒΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

1Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ 

Τακτικοί

1. ΒΟΥΡΑΖΕΡΗ ΟΡΣΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 

2. ΓΑΣΠΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΒΑΒΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΓΚΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

4. ΓΟΝΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

2Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ 

Τακτικοί

1. ΖΑΙΜΗ ΣΟΦΙΑ ΒΕΡΙ

2. ΖΑΝΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

3. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΖΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 

2. ΚΑΛΛΙΒΡΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3. ΚΑΠΕΤΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΚΟΛΥΔΑ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

2Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΓΡΑΜΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2. ΔΕΡΤΟΥΖΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

3. ΔΙΑΠΟΥΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

4. ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΔΗΜΑ ΝΤΡΙΤΑΝ ΣΤΑΥΡΗ 

2. ΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

3. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΟΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

2. ΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΚΟΡΑΧΑΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΚΟΡΟΝΙ ΑΝΤΡΕΑ ΝΤΑΝΕ 

Αναπληρωματικοί

1. ΜΑΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 

2. ΜΑΝΑΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

3. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΚΩΒΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΟΡΑΧΑΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

2. ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 

3. ΚΩΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4. ΚΟΡΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΚΡΙΣΙΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 

3. ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ ΚΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

4.  ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 

4Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΝΤΟΥΝΤΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3.  ΞΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4. ΞΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΜΙΧΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΜΟΣΧΟΒΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

3. ΜΟΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟ 

4. ΜΟΥΛΑ ΜΟΣΧΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

4Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΡΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΡΟΥΤΣΙ ΓΚΡΕΣΙΛΝΤΑ ΓΙΩΡΓΟ

3. ΣΑΒΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α

4. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΠΡΩΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 

2. ΠΥΡΟΜΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΡΑΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΝΗΣ 

4. ΜΠΑΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

5Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ 

Τακτικοί

1. ΤΣΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΥΔΡΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΦΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 

Αναπληρωματικοί

1.  ΤΑΒΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

2. ΣΙΝΙΑΡΙ ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΑΝΕΣΤΗ

3. ΣΙΤΕΛΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

5Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1/ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΧΥΣΕΝΑΙ ΣΠΡΕΣΑ ΕΣΤΡΕΦ

2. ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 

3. ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΦΡΑΔΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΤΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΦΩΣΤΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΣΤΑΘΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 

4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

6Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 2/ΑΠΟΙΚΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΤΣΑΠΕΚΟΥ ΚΥΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΦΑΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΒΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

2. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΟΡΣΑΚΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

3. ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 

6Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 2/ΑΠΟΙΚΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΟΡΑΧΑΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΡΑΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

3. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4. ΚΥΡΤΑΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΥΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

2. ΖΩΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΖΟΥΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 

7 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 3/ΒΟΥΡΚΩΤΗ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΑΛΟΓΝΩΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

2. ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΛΑΒΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

4. ΖΑΝΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΝΑΣ 

2. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

3. ΜΕΞΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 

4. ΜΟΣΧΟΒΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

8 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 4/ΛΑΜΥΡΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ 

Τακτικοί

1. ΚΩΣΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2. ΛΑΒΔΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΛΟΥΚΑΤΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4. ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΒΟΥΤΣΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΔΟΥΔΟΥΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 

4. ΖΑΝΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 4/ΛΑΜΥΡΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΡΑΙΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4. ΤΕΝΤΟΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2. ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

3. ΜΩΡΟΥ ΦΡΑΓΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΞΑΝΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ 

9Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 4/ΛΑΜΥΡΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΣΙΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 

3. ΣΟΥΡΜΠΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΜΠΟΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΠΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΞΑΝΘΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΠΑΝΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 

10Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 5/ΜΕΣΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

2. ΚΩΜΟΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΚΟΥΤΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΚΟΝΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΒΕΡΝΑΡΔΗ ΑΔΟΛΟΡΑΤΑ ΙΩΣΗΦ 

2. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

3. ΑΝΔΡΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 

4. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 

10Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 5/ΜΕΣΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 

2. ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΔΑΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

4. ΒΟΥΣΚΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΓΑΛΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

3. ΑΝΔΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 

11Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 5/ΜΕΣΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2. ΝΤΖΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΜΗΝΔΡΙΝΟΥ ΙΟΥΛΙΤΤΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

4. ΜΟΝΑΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΜΠΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΛΟΥΣΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3. ΛΥΓΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 

11Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 5/ΜΕΣΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΞΑΝΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2. ΛΑΒΔΑ ΑΝΝΑ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 

3. ΜΠΑΣΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 

4. ΜΠΑΣΑΝΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΠΑΣΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 

2. ΜΑΜΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

3. ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 

12Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 5/ΜΕΣΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΣΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΣΗΦ Α

3. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΡΗΓΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ

2. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

3. ΠΕΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΠΕΤΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

12Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 5/ΜΕΣΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ε

2. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α

3. ΣΑΛΑΧΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

4. ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1.  ΣΑΛΟΥΒΑΡΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΠΙΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4. ΠΙΤΤΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

13Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 6/ΠΙΤΡΟΦΟΣ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΓΛΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

3. ΑΝΥΣΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

4. ΚΑΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΧΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΛΑΣΚΑΡΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

4. ΑΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

13Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 6/ΠΙΤΡΟΦΟΣ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΔΡΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

2. ΚΑΣΙΔΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ

3. ΑΝΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΚΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3. ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

4. ΜΗΛΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 7/ΣΤΕΝΙΕΣ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΜΑΓΕΙΡΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΜΠΑΛΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

2. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

14Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 7/ΣΤΕΝΙΕΣ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΚΡΙΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1.  ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ 

2. ΓΑΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΓΚΑΡΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΓΛΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

15 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 7/ΣΤΕΝΙΕΣ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ

2. ΠΕΤΡΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΗΛΙΑΣ

3. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

4. ΠΟΛΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΣΤΑΜΑΤΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

3. ΣΥΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

4. ΧΑΖΑΠΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

16 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΠΠΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ 

Τακτικοί

1. ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2. ΣΑΛΟΥΒΑΡΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

4. ΣΠΕΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3. ΛΑΒΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4. ΣΠΕΡΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 

17Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1.  ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΖΑΓΟΡΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

4. ΖΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΖΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2. ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 

3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΔΥΣΣΕΥΣ 

4. ΒΑΛΑΧΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

17Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΑΙΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

3. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΔΙΚΑΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΔΡΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 

2. ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

4. ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΟΡΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

3. ΜΠΑΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΑΚΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

2. ΜΑΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 

3. ΜΑΝΤΖΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΜΑΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

18Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΡΑΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΜΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 

3. ΡΑΜΟΥΝΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΡΟΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 

2. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ 

3. ΜΑΡΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 

4. ΜΟΥΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 

19 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΧΥΛΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΨΥΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΣΤΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΒΟΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2. ΣΤΡΑΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

3. ΒΟΛΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

4. ΜΠΕΚΕΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

20Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΡΜΟΥ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΓΟΥΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΔΡΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

3. ΖΑΡΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΔΟΜΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Λ

2. ΑΣΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΚΑΡΑΒΑ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ 

4. ΚΑΣΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 

20Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΡΜΟΥ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΖΑΓΟΡΑΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

2. ΖΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

4. ΚΑΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΒΟΛΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 

2. ΒΟΥΡΑΖΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

3. ΓΙΑΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

4. ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

21Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΡΜΟΥ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2. ΠΑΝΤΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΝΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4. ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

3. ΜΑΣΕΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

4. ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

21Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΡΜΟΥ ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΠΕΡΤΕΣΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΡΙΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

4. ΣΑΛΟΥΒΑΡΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΗΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α

2. ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΜΠΟΝΗ ΑΡΓΥΡΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΜΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

22Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΚΟΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3. ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΝΙΤΣΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2. ΣΤΡΑΤΗ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3. ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

4. ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

22Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΜΑΡΚΟΥΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2. ΧΑΖΑΠΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

3. ΤΕΝΤΟΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1, ΖΑΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΓΛΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 

3. ΧΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

4. ΣΤΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

23Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΝΕΤΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΜΑΡΓΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΚΟΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΚΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

3. ΚΑΛΛΙΒΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 

4. ΓΟΥΝΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΝΕΤΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΚΟΡΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΤΑΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΚΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΝΝΗΣ

2. ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΑΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

4. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 

24Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΑΥΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Φ

2. ΑΛΗΜΑΤΙΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΑ 

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΛΑΒΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

2. ΒΙΤΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

3. ΓΕΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

24Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΑΥΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

2. ΓΚΙΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΔΑΡΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΔΕΡΜΑΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 

Αναπληρωματικοί

1. ΒΟΣΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

2. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

4. ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

25Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΑΥΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΠΕΤΣΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ

3. ΣΤΥΛΙΔΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4. ΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΚΑΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΜΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

3. ΜΠΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 

4. ΜΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΒΡΑΑΜ

25Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΑΥΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΞΥΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

2. ΞΥΠΝΗΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3. ΠΕΡΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

4. ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2. ΜΠΡΑΙΛΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΜΙΧΑΗΛ

3. ΝΑΝΝΟΥ ΒΑΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 

4. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

26 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΜΟΛΟΧΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΑΚΩΒΟΣ

2. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ

3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

4. ΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΙΑΚΩΒΟΣ 

3. ΜΑΜΑΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΜΑΝΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 

27 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΝΩ ΓΑΥΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

2. ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3. ΠΙΤΣΙΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ

4. ΡΟΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 

2. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ

4. ΚΛΗΜΑΝΤΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 

28Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΡΟΒΑΤΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΜΑΣΤΡΟΖΑΝΝΕΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΒΛΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

28Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΡΟΒΑΤΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΣΠΕΡΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α

3. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α

4. ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΚΑΠΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

2. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

3. ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

4. ΚΟΛΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 

29 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΝΗΣ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2. ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

3. ΣΑΝΤΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΑΙΔΩΝ

4. ΣΤΑΒΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΒΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

3. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 

4. ΒΡΕΤΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΟΣ 

30 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΒΙΤΑΛΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΜΕΞΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΙΣΣΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3. ΣΟΥΡΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4. ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΙΣΣΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 

3. ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

4. ΜΠΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

31 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΑΚΟΙΛΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΙΧΑΗΛ

2. ΜΙΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3. ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4. ΤΟΥΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΓΛΥΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

2. ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ

3. ΘΩΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4. ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

32Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΚΡΟΤΑΝΤΑΛΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3. ΜΠΟΘΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4. ΡΙΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

3. ΒΙΔΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΑΝΝΕΣ Ε

4. ΒΙΤΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 

32Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΚΡΟΤΑΝΤΑΛΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΙΣΣΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ

2. ΚΑΡΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΚΑΤΣΑΠΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΚΑΤΣΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

2. ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 

4. ΖΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

33Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΙΣΣΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΚΟΚΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4. ΚΟΛΑΤΣΑ ΟΡΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΑΜΟΛΟΧΙΤΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 

2. ΑΜΥΡΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΑΓΡΑΦΑ ΙΩΑΝΝΑ ΦΩΤΙΟΣ 

33Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 

2. ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3. ΑΞΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4. ΖΟΥΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2. ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 

4. ΓΚΟΥΜΕΝΗ ΕΛΤΣΑ ΖΕΝΙ 

34Α ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2. ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

3. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

4. ΣΒΟΥΡΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

Αναπληρωματικοί

1. ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

2. ΜΑΡΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΝΑΤΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

4. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

34Β ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΜΑΥΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΜΑΝΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ

4. ΣΚΡΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΝΑΤΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

2. ΜΕΞΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

4. ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

35 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΛΑΙΟΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

2. ΛΕΒΑΝΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΩ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΤΖΩΡΤΖ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4. ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΒΛΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 

3. ΓΛΥΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΓΡΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 

36 ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΦΕΛΛΟΥ ΔΗΜ. ΕΝΟΤΗΤΑ: ΥΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1. ΜΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΡΟΥΣΣΑΣ ΖΑΝΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε

4. ΣΙΜΑΡΕΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ

Αναπληρωματικοί

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2. ΒΕΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 

3. ΜΑΜΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 

4. ΜΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 

 

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *