Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου, 2020

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που έχουν προγραμματιστεί για το διάστημα 8 μέχρι τις 11 Φεβρουαρίου.

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 08/02/20 19:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ.
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Τρίτη 11/02/20 15:30
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 09/02/20 13:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΚΑ Α.
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 09/02/20 11:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ (Σ. ΓΙΑΛΑΜΠ.) Κυριακή 09/02/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑ) Κυριακή 09/02/20 15:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 09/02/20 13:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 07/02/20 16:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 09/02/20 13:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Κ-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 09/02/20 16:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 09/02/20 16:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Δευτέρα 10/02/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.
Κ-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 09/02/20 10:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 08/02/20 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 12:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Πηγή: https://www.sportcyclades.gr

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *