Τετάρτη, 3 Ιουλίου, 2019

Τα μέλη των Εφορευτικών Επιτροπών στα εκλογικά τμήματα της Άνδρου

Στιγμιότυπο-2019-05-13-11.53.16-π.μ.

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μελών που θα απαρτίζουν τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων στην Άνδρο,  στις Βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου.

Αναλυτικότερα:

1o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 1 Ε.Δ. ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΛΥΣΙΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα μητέρας ΒΑΝΙΣΕ ΜΑΡΙΑ
2) ΒΑΛΜΑ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ,όνομα μητέρας ΝΙΚΗ
3) ΔΙΑΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
4) ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ,όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2) ΒΡΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3) ΒΟΛΙΚΑ ΙΓΚΡΙΝΤ,όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ,όνομα μητέρας ΤΟΡΝΤΙΣ
4) ΔΗΜΑ ΕΝΤΡΙΤ,όνομα πατέρα ΑΓΚΙΜ,όνομα μητέρας ΒΑΓΓΕΛΙ

2o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 1 Ε.Δ. ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΚΑΝΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2) ΖΑΡΙΚΟΥ ΟΡΣΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ , ΚΥΠΡΟΣ
3) ΖΑΙΜΙ ΑΡΜΑΝΤΟ,όνομα πατέρα ΒΕΡΙ,όνομα μητέρας ΛΑΝΤΑ , ΑΝΔΡΟΥ ΑΝΔΡΟΥ
4) ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΑΔΩΝΙΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΓΕΩΡΓΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΛΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2) ΚΥΡΤΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΛΙΑ
3) ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΝΙΚΗ,όνομα πατέρα ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4) ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας

3o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 1 Ε.Δ. ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΤΑΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,όνομα μητέρας ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
2) ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
4) ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ,όνομα μητέρας ΕΥΓΕΝΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΡΔΗ ΓΙΑΝΝΗ,όνομα πατέρα ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
2) ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ,όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΘΑ
3) ΟΡΦΑΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ,όνομα πατέρα ΦΙΛΙΠΠΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
4) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΦΡΟΔΙΤΗ

4o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 1 Ε.Δ. ΑΝΔΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΟΥΡΑΝΙΑ
2) ΧΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
4) ΦΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ,όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ,όνομα μητέρας ΛΟΥΖ ΝΤΕΛ-ΚΑΡΜΕΝ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΟΜΟΝΗ ΝΙΚΗ,όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
2) ΡΑΜΟΥΝΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΛΑΣΚΑΡΩ
3) ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΛΕΝΗ
4) ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΙΑ, όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΟΥΡΑΝΙΑ

5o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 2 Ε.Δ. ΑΠΟΙΚΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΡΑΙΣΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2) ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΦΡΑΓΚΕΤΗ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΣΩΚΡΑΤΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΓΩ
4) ΜΠΑΡΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΟΥΛΙΩ
2) ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΔΡΙΑΝΑ
3) ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΤΥΧΙΑ
4) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΡΣΟΥΛΑ,όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ,όνομα μητέρας ΕΥΘΑΛΙΑ

6o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 3 Ε.Δ. ΒΟΥΡΚΩΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΦΥΤΡΟΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ,όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ,όνομα μητέρας ΑΣΠΑΣΙΑ
2) ΖΑΝΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3) ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΛΑΣΚΑΡΩ
4) ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ,όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΘΑ
2) ΖΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
3) ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΟΥΛΙΩ,όνομα πατέρα ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
4) ΜΑΝΕΣΗΣ ΔΑΝΙΗΛ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΝΕΛΛΗ

7o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 4 Ε.Δ. ΛΑΜΥΡΩΝ

Τακτικοί

1) ΛΟΥΚΑΤΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
2) ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΜΑΡΟΥΣΩ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3) ΒΑΛΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
4) ΘΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΙΩΑΝΝΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΝΙΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
2) ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
3) ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΘΙΑ
4) ΑΝΝΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ

8o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 4 Ε.Δ. ΛΑΜΥΡΩΝ

Τακτικοί

1) ΤΡΙΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΑΝΤΩΝΙΑ
2) ΧΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
3) ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΘΕΟΔΩΡΑ
4) ΜΠΑΤΣΕΛΑ ΠΑΝΤΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΑΝΕ ΕΝΕΟ,όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ,όνομα μητέρας ΦΛΟΡΙΕ ,
2) ΠΕΛΕΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΛΑΣΚΑΡΩ
3) ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
4) ΠΕΡΤΕΣΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

9o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 5 Ε.Δ. ΜΕΣΑΡΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΖΑΡΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΣΤΕΦΑΝΙΑ
2) ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,όνομα μητέρας ΕΥΣΤΑΘΙΑ
3) ΚΑΛΑΔΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΦΕΡΕΝΙΚΗ
4) ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΛΑΔΑΜΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΦΕΡΕΝΙΚΗ
2) ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
3) ΓΛΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
4) ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

10o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 5 Ε.Δ. ΜΕΣΑΡΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ,
2) ΜΠΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
3) ΜΗΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΔΡΙΑΝΗ
4) ΜΠΑΒΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑΝΝΑ
2) ΠΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΕΥΛΑΜΠΙΑ
3) ΠΑΤΣΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΕΥΛΑΜΠΙΑ
4) ΝΤΟΓΙΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥΛΑ

11o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 5 Ε.Δ. ΜΕΣΑΡΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗΣ,όνομα μητέρας ΖΑΜΠΕΤΑ
2) ΣΤΡΑΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΣΗΜΙΝΑ
3) ΠΕΡΤΕΣΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
4) ΣΤΡΑΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΟΥΛΙΩ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΤΑΜΟΥ ΡΩΜΑΛΕΑ,όνομα πατέρα ΑΧΙΛΛΕΥΣ,όνομα μητέρας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
2) ΡΑΜΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
3) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΘΗΝΟΥΛΑ
4) ΣΠΕΡΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,όνομα πατέρα ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ

12o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 6 Ε.Δ. ΠΙΤΡΟΦΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΑΒΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2) ΛΑΒΔΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ,όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ,όνομα μητέρας ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
3) ΓΛΥΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΛΕΩΝΙΤΣΑ
4) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΣΙΔΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ,όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ,όνομα μητέρας ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ
2) ΓΛΥΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΛΕΩΝΙΤΣΑ
3) ΜΠΑΡΟΥΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ,όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ,όνομα μητέρας ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4) ΛΑΒΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

13o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 8 Ε.Δ. ΣΤΕΝΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΔΑΓΙΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2) ΛΥΧΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΚΟΥΑΝΗ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΔΙΑΜΑΝΤΗ
4) ΜΠΕΓΛΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΡΕΤΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2) ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,όνομα μητέρας ΒΙΟΛΕΤΤΑ
3) ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4) ΑΝΥΣΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

14o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – 8 Ε.Δ. ΣΤΕΝΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
2) ΣΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΟΣΧΑ
3) ΤΣΟΥΜΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ,
4) ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΑΡΓΥΡΩ

Αναπληρωματικοί

1) ΧΑΖΑΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΛΑΣΚΑΡΩ
2) ΦΑΛΑΓΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ,όνομα μητέρας ΦΡΑΓΓΟΥΛΑ
3) ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΑΡΓΥΡΩ
4) ΧΑΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ,όνομα μητέρας ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ

15o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΚΑΠΠΑΡΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΑΤΑΡΙΝΑ,όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΗΣ,όνομα μητέρας ΡΕΜΠΕΚΑ ΕΛΕΝΗ
2) ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΝΘΙΑ ,
3) ΓΛΥΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
4) ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
2) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΡΕΥΜΟΝΤ,όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΗΣ,όνομα μητέρας ΣΕΡΙ ΑΝΝ
3) ΜΑΝΕΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
4) ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗ ΜΟΣΧΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΔΕΣΠΟΙΝΑ

16o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΚΟΡΘΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΑΔΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2) ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ,όνομα μητέρας ΒΙΟΛΕΤΤΑ
3) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΖΑΦΕΙΡΑ
4) ΛΟΥΡΑΝΤΑΚΗ ΜΑΝΤΩ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΣΟΥΛΤΑΝΑ
2) ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΓΕΝΙΑ
3) ΓΡΙΜΑΝΗ ΚΑΛΛΗ,όνομα πατέρα ΠΕΡΙΚΛΗΣ,όνομα μητέρας ΔΕΣΠΟΙΝΑ ,
4) ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ

17o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΚΟΡΘΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
2) ΨΙΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
3) ΜΠΑΚΕΛΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,όνομα μητέρας ΛΑΣΚΑΡΩ
4) ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ,όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα μητέρας ΔΗΜΗΤΡΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
2) ΠΙΠΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
3) ΜΠΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
4) ΡΟΜΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ

18o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΚΟΧΥΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2) ΣΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΩ
3) ΜΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ,όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ,όνομα μητέρας ΧΡΥΣΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΖΑΦΕΙΡΑ
2) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΦΩΤΕΙΝΗ
3) ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΟΣΧΑ
4) ΨΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

19o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΟΡΜΟΥ ΚΟΡΘΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΑΒΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα μητέρας ΣΤΥΛΙΑΝΗ
2) ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΖΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΟΡΣΑ
3) ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΖΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΟΡΣΑ
4) ΓΛΥΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
2) ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΓΛΥΝΟΣ ΤΡΥΦΩΝ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΤΖΑΝΕΤ ΝΤΟΡΟΘΥ
4) ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΓΩ

20o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΟΡΜΟΥ ΚΟΡΘΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΦΛΩΡΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2) ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ,όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
3) ΜΑΡΚΟΥΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
4) ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΝΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΟΥΛΙΩ

Αναπληρωματικοί

1) ΟΜΗΡΟΥ ΜΙΚΑΕΛΛΑ,όνομα πατέρα ΟΜΗΡΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
2) ΡΗΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
3) ΨΑΡΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
4) ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

21o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΓΕΝΙΑ
2) ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ,όνομα μητέρας ΒΙΟΛΕΤΤΑ ,
3) ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΣΟΦΙΑ
4) ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΣΗΜΙΝΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΛΥΝΟΥ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ,όνομα μητέρας ΕΥΓΕΝΙΑ
2) ΚΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ,όνομα πατέρα ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
3) ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ
4) ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΟΥΛΙΩ

22o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΣΥΝΕΤΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ ,
2) ΤΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
3) ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΟΓΚΑ
4) ΜΠΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΧΡΥΣΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΑΝΝΙΣΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ,όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα μητέρας ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
2) ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΓΕΝΙΑ ,
3) ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ,όνομα πατέρα ΠΕΡΡΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
4) ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

23o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΓΑΥΡΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΙΛΙΑ ΑΡΜΙΡ,όνομα πατέρα ΗΛΙΑ,όνομα μητέρας ΣΟΦΙΕ , ΓΑΥΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ
2) ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΝΘΙΑ
3) ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΓΕΩΡΓΙΑ
4) ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΤΕΡΕΖΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ,όνομα μητέρας ΜΟΣΧΑ
2) ΜΑΜΑΗ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα μητέρας ΦΙΛΙΑ
4) ΜΑΛΙΣΙΟΒΑ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΝΑ

24o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΓΑΥΡΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΠΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ,όνομα μητέρας ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2) ΜΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΚΙΤ ΑΝΙΤΑ ΑΟΥΛΙΚΚΙ
3) ΤΕΝΤΟΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,όνομα μητέρας ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4) ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΕΓΑΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΙΑ,όνομα πατέρα ΗΡΑΚΛΗΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
2) ΜΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3) ΜΠΑΜΠΗ ΤΑΤΙΑΝΑ,όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΗΣ,όνομα μητέρας ΑΛΕΞΩ
4) ΜΟΥΤΣΑΙ ΛΕΙΝΤΙ,όνομα πατέρα ΜΠΟΥΓΙΑΡ,όνομα μητέρας ΣΕΖΙΕ

25o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΑΜΟΛΟΧΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2) ΜΑΜΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΛΒΙΡΑ
3) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΚΑΛΛΙΟΠΗ
4) ΒΙΤΑΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ ,

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΤΡΑ ΑΓΟΡΗ,όνομα πατέρα ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,όνομα μητέρας ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΚΑΛΛΙΟΠΗ ,
3) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΒΙΡΓΙΝΙΑ
4) ΡΙΠΗ ΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

26o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΑΝΩ ΓΑΥΡΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,όνομα πατέρα ΜΑΡΤΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
2) ΜΑΜΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΘΗ
3) ΜΑΜΑΗ ΕΥΑΝΘΙΑ,όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΘΗ ,
4) ΜΠΟΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,όνομα μητέρας ΓΕΩΡΓΙΑ
2) ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
3) ΤΡΙΜΠΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
4) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΒΑΙΑ

27o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΑΠΡΟΒΑΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΠΙΘΙΚΩΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2) ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
3) ΒΟΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΦΗΜΙΑ
4) ΓΚΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΛΙΤΣΑ ΣΤΕΛΛΑ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
2) ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΚΕΛΑ
3) ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4) ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΑΓΓΕΛΙΚΗ

28o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΑΡΝΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΟΛΥΔΑΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΡΟΖΑΕΛΕΝΑ
2) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΟΛΓΑ ,
3) ΜΠΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ ,
4) ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΘΕΟΔΩΡΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2) ΚΑΛΟΓΝΩΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα μητέρας ΔΕΣΠΟΙΝΑ ,
3) ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΣΟΦΙΑ
4) ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,όνομα πατέρα ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ

29o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΒΙΤΑΛΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ,όνομα μητέρας ΑΡΕΤΗ
2) ΣΟΥΡΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ,όνομα πατέρα ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ,όνομα μητέρας ΣΟΦΙΑ
4) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΓΕΩΡΓΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
2) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΑΦΡΟΔΙΤΗ
3) ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ ,
4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ

30o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΚΑΤΑΚΟΙΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2) ΜΕΞΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΟΥΛΙΤΣΑ
4) ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ,όνομα μητέρας ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2) ΖΑΝΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
3) ΠΕΠΠΑ ΙΑΚΩΒΙΝΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
4) ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ,όνομα μητέρας ΘΕΚΛΗ

31o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΜΑΚΡΟΤΑΝΤΑΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΡΟΥΣΣΑ ΕΛΠΙΔΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ,
2) ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ,όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,όνομα μητέρας ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ
3) ΜΠΟΘΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ,όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4) ΠΙΠΠΑ ΕΛΕΝΗ,όνομα πατέρα ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ,όνομα μητέρας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΙΔΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2) ΙΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
3) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΜΑΡΙΝΟΣ,όνομα μητέρας ΕΛΕΝΗ
4) ΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ,όνομα μητέρας ΕΙΡΗΝΗ

32o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΜΠΑΤΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ
2) ΚΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ,όνομα πατέρα ΑΓΓΕΛΟΣ,όνομα μητέρας ΑΡΕΤΗ
4) ΚΟΤΖΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΣΩΤΗΡΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΚΙΩΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
2) ΒΟΛΙΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΚΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,όνομα μητέρας ΘΕΟΔΩΡΑ
4) ΓΚΡΑΦ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΕ,όνομα πατέρα ΖΑΝ ΦΡΑΝΣΟΥΑ,όνομα μητέρας ΑΝΘΗ ΚΛΕΙΩ-ΙΡΙΣ

33o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΜΠΑΤΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ,όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΙΝΑ
2) ΠΑΠΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα μητέρας ΦΩΤΕΙΝΗ
3) ΣΒΟΥΡΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΓΕΩΡΓΙΑ
4) ΜΑΚΡΗ ΖΗΛΔΑ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2) ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3) ΨΑΡΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΑΘΗΝΑ
4) ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

34o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΠΑΛΑΙΟΠΟΛΗΣ

Τακτικοί

1) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΤΥΧΙΑ
2) ΒΟΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
3) ΨΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΑΝΝΑ
4) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΚΤΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2) ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΑΝΤΩΝΙΑ
3) ΚΑΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
4) ΓΛΥΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΓΕΩΡΓΙΑ

35o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Άνδρου – Ε.Δ. ΦΕΛΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΜΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΥΤΥΧΙΑ
2) ΠΕΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΜΑΡΙΑ
3) ΡΟΥΣΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΝΘΙΑ
4) ΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΤΡΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ,όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,όνομα μητέρας ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2) ΠΕΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ,όνομα μητέρας ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3) ΜΑΜΑΗ ΝΑΝΣΥ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,όνομα μητέρας ΕΥΓΕΝΙΑ
4) ΠΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα μητέρας ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

 

 

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *