Σάββατο, 15 Ιουνίου, 2019

Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων 13-14/Απριλίου

DSCa_5412

Δείτε το οριστικό πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων και τους διαιτητές από το Σάββατο 13 έως και την Κυριακή 14 Απριλίου.

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Α.  
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 10/04/19 16:00   4-0
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00    
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 16:00    

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 10:30    
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 14/04/19 14:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΤΩΝ 2ων ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ 1ου, 2ου & 3ου ΟΜΙΛΟΥ (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.  
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 13/04/19 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:00 ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 18:45 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι.  
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 10:30 ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.

Πηγή: https://sportcyclades24.gr

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *