Τρίτη, 27 Οκτωβρίου, 2020

Έχασαν Υδρούσα και Ανδριακός στην πρώτη αγωνιστική της ΕΠΣ Κυκλάδων

eps-kykladon

Με δύο ήττες ολοκληρώθηκε για το νησί μας η 1η αγωνιστική για το κύπελλο της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Τόσο ο ΑΟ Υδρούσα που έπαιζε εντός έδρας με τον ΑΟ Σύρου, όσο και ο Ανδριακός Ο.Φ. που αγωνίστηκε εκτός με τον Α.Ο. Πάγου δεν κατάφεραν να σκοράρουν, ενώ και οι δύο ομάδες δέχθηκαν από δύο γκολ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:

Α Κατηγορία – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/10/14 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 2-3
2. Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/10/14 16:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. 0-2
3. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 11/10/14 17:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. 2-0
Α Κατηγορία – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ Σάββατο 11/10/14 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. 1-3
5. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 12/10/14 14:00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. Αναβλήθηκε
6. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 12/10/14 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ. Αναβλήθηκε
Α Κατηγορία – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 11/10/14 16:00 ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε. 3-1
8. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 11/10/14 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ. 0-0
9. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 11/10/14 19:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΖΩΡΖΟΣ Ε. 5-1
10. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 12/10/14 10:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ. 0-4

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ 3 1 1 0 0 2 0
2. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ 3 1 1 0 0 2 0
3. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 3 1 1 0 0 3 2
4. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ 0 0 0 0 0 0 0
5. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 0 1 0 0 1 2 3
6. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 0 1 0 0 1 0 2
7. Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ -3 1 0 0 1 0 2
  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 3 1 1 0 0 3 1
2. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ 0 0 0 0 0 0 0
3. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0
4. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 0 0 0 0 0 0 0
5. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 0 0 0 0 0 0 0
6. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 0 1 0 0 1 1 3
  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 3 1 1 0 0 5 1
2. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 3 1 1 0 0 4 0
3. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ 3 1 1 0 0 3 1
4. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 1 1 0 1 0 0 0
5. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ 1 1 0 1 0 0 0
6. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 0 1 0 0 1 1 3
7. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ 0 1 0 0 1 0 4
8. ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ 0 1 0 0 1 1 5
 

 

Διαδώστε!

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

error: Content is protected !!