Σάββατο, 31 Οκτωβρίου, 2020

Στους επίλεκτους των Μικτών Κυκλάδων ο Παναγιώτης Τζορτανίδης από τον Ανδριακό

mpala16
Ανακοινώθηκαν από τους Ενωσιακούς προπονητές οι ποδοσφαιριστές που καλούνται στις μικτές ομάδες Παίδων – Νέων για τον Α” Γύρο του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών Ομάδων που θα γίνει στη Χαλκίδα από 25 έως 30 Οκτωβρίου. Από την Άνδρο επιλέχθηκε ο Παναγιώτης Τζορτανίδης που αγωνίζεται με τη φανέλα του Ανδριακού.
Αναλυτικότερα τα παιδιά που επιλέχθηκαν από όλες τις Κυκλάδες σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση της ΕΠΣ Κυκλάδων έχουν ως εξής:  
ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ
1. ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ         
2. ΨΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
3.  ΒΟΛΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ                                                                                    
4. ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
5. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
6.  ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
7. ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΟ ΠΑΓΟΣ                                                                                                                            
8.  ΖΑΦΕΙΡΑΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΟ ΠΑΓΟΣ                                                                                                                            
9. ΝΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                                       
10. ΑΣΛΑΝΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                                                         
11. ΛΥΚΟΥΡΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  
12.  ΣΑΡΡΗΣ   ΚΟΣΜΑΣ  ΑΟ ΠΑΡΟΥ                                                                                                                                         
13. ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ                                                                                                                                   
14.  ΛΕΓΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ                                                                                                                      
15.  ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ                                                                                                                                       
16. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ  ΜΗΝΑΣ   ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ                                                                                                                            
17. ΤΖΟΡΤΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                                                                                       
18. ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ   ΠΑΣ ΤΗΝΟΥ    
 
ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΣΙΓΑΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002
3.  ΦΩΣΚΟΛΟΣ  ΜΑΞΙΜΟΣ   ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002
4.  ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΟ ΣΥΡΟΥ
5. ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
6. ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ  ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
7. ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ  ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ
8. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
9. ΜΠΟΜΠΑΙ  ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ
10.  ΓΚΙΟΝΙ  ΓΚΕΤΣΙ ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ
11. ΛΟΥΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΠΑΡΟΥ
12.  ΙΩΣΗΦ   ΖΟΖΕΦ  ΑΟ ΠΑΡΟΥ
13. ΠΑΡΑΦΥΛΛΑΚΗΣ   ΑΡΗΣ  ΑΟ ΠΑΡΟΥ
14.  ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ   ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ
15. ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ
16. ΔΕΓΑΙΤΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ
17.  ΠΡΕΒΟΛΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΣ ΝΑΞΟΥ
18. ΛΕΓΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

 

Διαδώστε!

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

error: Content is protected !!