Σάββατο, 31 Οκτωβρίου, 2020

ΑΟ Μυκόνου – ΑΟ Υδρούσα το Σάββατο

Με τον ΑΟ Μυκόνου αγωνίζεται το Σάββατο 8 Νοεμβρίου ο ΑΟ Υδρούσα στο γήπεδο Μυκόνου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων για το Σαββατοκύριακο:

Α Κατηγορία – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 08/11/14 11:00 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑ Σ.
2. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 08/11/14 15:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
3. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 09/11/14 15:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν.
Α Κατηγορία – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 09/11/14 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
5. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ Κυριακή 09/11/14 14:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
6. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Δευτέρα 10/11/14 17:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΡΟΥΚΗΣ Κ.
Α Κατηγορία – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 08/11/14 16:30 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
8. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 08/11/14 19:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.
9. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 09/11/14 10:00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.
10. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 09/11/14 14:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.
Νέων – 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Παρασκευή 07/11/14 16:00 ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
12. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 08/11/14 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.
13. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 09/11/14 15:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.
Νέων – 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 09/11/14 12:00
15. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ Κυριακή 09/11/14 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ.
16. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Τετάρτη 12/11/14 13:15 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.

Διαδώστε!

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

error: Content is protected !!