Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου, 2020

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων και τα αποτελέσματα για το διάστημα 19 με 26 Φεβρουαρίου.

Αποτελέσματα

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 19/02/20 14:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  3-0 α.α.
Κ-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 19/02/20 19:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ.  0-5
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Παρασκευή 21/02/20 14:00

Προσεχείς Αγώνες

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 23/02/20 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΟΥΚΑ Α.
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ)

Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 26/02/20 15:00
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 26/02/20 16:30
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 22/02/20 14:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ)

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 22/02/20 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΨΑΡΡΑ Ι.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 26/02/20 18:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 23/02/20 14:00
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 22/02/20 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.
Κ-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 22/02/20 12:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 23/02/20 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 23/02/20 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 25/02/20 17:30
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 25/02/20 16:15
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:00 VAN AAKEN Φ.
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ COPA Σάββατο 22/02/20 12:30
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 22/02/20 13:00
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 22/02/20 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΑΝΤΗΝΙΑΚΟΥ – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Δευτέρα 24/02/20 15:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Πηγή: https://www.sportcyclades.gr

Διαδώστε!

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

error: Content is protected !!