Τετάρτη, 10 Αυγούστου, 2022

Το Πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων – Στην Πάρο ο Ανδριακός το Σάββατο

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΕΠΣΚ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 19/03/16 15:00 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  
2. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 19/03/16 17:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.  
3. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 19/03/16 18:30 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε., ΨΑΡΡΑ Ι.  
Β ΦΑΣΗ – ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 19/03/16 19:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι.  
5. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τρίτη 22/03/16 16:45 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ I ΤΟΥ Ι.  
6. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 26/03/16 20:00    
7. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 27/03/16 12:00    
Β ΦΑΣΗ – ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 19/03/16 16:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΤΕΡΖΑΚΗΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  
9. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 20/03/16 12:15 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.  
Κ-15 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 20/03/16 15:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α.  
Κ-15 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 20/03/16 11:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΜΑΡΤΙΝΙ Κ.  
Κ-13 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 20/03/16 12:45 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.  
Κ-13 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 20/03/16 12:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗΣ Α., ΖΩΡΖΟΣ Ε.  
14. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 20/03/16 13:00 ΜΑΡΤΙΝΙ Κ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.  
15. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 20/03/16 14:45 ΡΟΥΚΗΣ Κ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ.

Διαδώστε!

Αφήστε το Σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
error: Content is protected !!